Ziemas motokrosa un skijoringa sacensības aizvadītas arī Neretā un Ērgļos

Ar pavisam ziemīgem laikapstākļiem turpinās ziemas motokrosa un skijoringa sezona un aizvadītajā nedēļas nogalē tika aizvadīti divi sacensību posmi – Neretā un Ērgļos. Sacensības pulcēja lielu dalībnieku skaitu, kuru vidū arī mūsu komandas censoņi.

 

 

Sestdien sacensības pirmo reizi norisinājās Neretā. Krosā ar Radzēm (KAR) MX1 klasē abos braucienos nepārspēts palika Dāvis Kurmis, nostiprinot savu līderpozīciju arī čempionāta kopvērtējumā. Savukārt KAR MX2 klasē trešās sacensības pēc kārtas 3. vietu izcīnīja Kristers Millers. Abi kopā bija nolēmuši startēt arī Lielajā Meistaru Klasē (LMK), Kristeram stājoties uz slēpēm, bet, kā atzina pats Kristers, tad viņa neveiksmes un mazās pieredzes dēļ viņiem neizdevās “iebraukt” par punktos. “Bet bija jautri!” atzīst Kristers.

 

Q50 klasē arī šajā posmā uzvara Kārlim Straubergam, bet Martinam Puhaļskim Q100 klasē, startējot ar 70cc mocīti, izdevās izcīnīt 5. vietu. Lielākajā Q OPEN klasē Ričards Zālīte palika soli aiz pjedestāla – 4. vietā.

 

Pēc sacensībām Neretā, viss turpinājās svētdien Ērgļos. Šoreiz KAR MX1 klasē Dāvim nācās piekāpties Jānim Vinteram, kāpjot uz pjedestāla 2. pakāpiena. Savukārt KAR MX2 klasē nu jau ceturtās sacensības pēc kārtas 3. vietu ieguva Kristers. Šoreiz, startējot LMK, Dāvis Kristeru iemainīja pret Kalvi Krievānu. Pēc neveiksmīga pirmā brauciena, kurā izevās iegūt vien 1 punktu, viņiem izdevās uzlabot savu sniegumu 2. braucienā un dienas kopvērtējumā ierindoties 8. vietā.

 

Arī šajā posmā ātrākais starp Q50 klases sportistiem bija Kārlis, kurš čempionāta kopvērtējumā tuvāko sāncensi apsteidz jau par 24 punktiem. Savukārt Martinam Q100 klasē 5. vieta.

 

Q OPEN klasē komandu pārstāvēja 3 sportisti, no kuriem augstāko rezultātu izcīnīja Reinis Bicāns, kāpjot uz pjedestāla 3. pakāpiena. Ričardam posmā 8.vieta, aiz sevis atstājot Rinaldu Dišleru Kirilko, kuram 9. vietā.

 

Skijoringa un ziemas motokrosa čempionāts turpināsies šonedēļ, sestdien sacensībām norisinoties Alūsnē, bet svētdien Smiltenē. Kamēr komandas viena daļa cīnīsies par uzvarām trasē, tikmēr otra komandas daļa sestdien piedalīsies ikgadējā Madlienas florbola turnīrā.

 

Tiekamies trasē!

20.02.2018