Sacensībās Alojā izcīnīti 7 pjedestāli

Aizvadītajā sestdienā Alojā norisinājās šīs sezonas pirmais Latvijas Junioru čempionāta posms kvadraciklu klasēm, kā arī Latvijas Amatieru čempionāta un Retro motokrosa posmi. Komandas sportisti Alojā uz pjedestāla kopumā kāpa 7 reizes.

Q50 Rūķu klasē startēja mūsu mazais censonis Dans Puhaļskis, kurš divu braucienu summā izcīnīja godpilno 2. vietu. Savukārt Q50 klasē 3. vietā ierindojās Roberts Trautmanis.

Savu pirmo sezonu Q100 klasē aizvada pērnā gada Q50 klases čempions Kārlis Straubergs un pērnā gada Q70 klases vicečempions Martins Puhaļskis. Augstāku rezultātu šajā posmā uzrādīja Kārlis, kurš izcīnīja vietu uz pjedestāla trešā pakāpiena, savukārt Martinam – 5. vieta.

Uz Aloju bija devušies arī komandas lielākie kvadraciklu braucēji. Q Hobby klasē startēja Džeina Triba, kurai posmā 7. vieta. Q Amatieru klasē 3. vietu izcīnīja Reinis Bicāns, aiz kura 4. vietā ierindojās Monta Dišlere-Kirilko. Vietu uz pjedestāla iekaroja arī Daniels Baltais, kuram ar 4. un 3. vietu braucienos pienācās 3. vieta Q Veterānu klasē.

Pēc ne visai veiksmīga Latvijas čempionāta posma Alojā, uz Aloju pēc revanša devās Jānis Sedlinieks & Ģirts Indrijaitis. Šoreiz sacensības visnotaļ veiksmīgas, jo dienas noslēgumā izcīnīta 2. vieta B/V Pro klasē.

Abus startus Jančuks izcēla. Protams, Modri (Štelli) un Māri (Rupeiku) mums noturēt sev aizmugurē nav pa spēkam. Pirmajā braucienā starp visām blakusvāģu klašu ekipāžām finišējām 3. vietā, bet otrajā braucienā stipri ātrāk piegurām un finišā 6. vieta. Alojas trase bija vienkārši fantastiska, baudāma un braucama. Šķiet ka uz Aloju bija sabraukušas visas iespējamās 'blaķenes'.” par sacensībām stāsta Ģirts.

Retro motokrosa sezonas sākumu Alojā ar uzvaru atklāja Lauris Linards, pārliecinoši uzvarot MX Retro 250 klasē.

Nākamās sacensības jau šajā svētdienā Ķegumā, kur norisināsies Latvijas Junioru un Amatieru čempionāta posms solo klasēm.