Motokrosa sezona sākas ar uzvaru Rokišķos

Aizvadītajā svētdienā ar Sēlijas Kausa 1. posmu Rokišķos oficiāli sākusies komandas motokrosa sezona. Dalībnieku skaits lika manīt, ka pēc motokrosa un adrenalīna devas noilgojušies ir daudzi, pie starta barjeras stājoties vairāk kā 200 sportistiem, tostarp četriem mūsu komandas pārstāvjiem.

 

Šosezon mūsu komandai ir pievienojušies Igors Denisovs un Artūrs Zībergs, kuri Rokišķos startēja MX1 klasē. Igoram izdevās izcīnīt uzvaru abos braucienos un arī dienas kopvērtējumā, neskatoties uz neveiksmīgu startu otrajā braucienā, kur tika zaudētas vairākas pozīcijas. Savukārt Artūrs ierindojās augstajā 6. pozīcijā.

Pie Open M klases barjeras stājās ilgadējie komandas pārstāvji Kristers Millers un Jēkabs Kurmis. Pirmssezonā aizvadot vien tikai vienu treniņu, Kristers sacensībās palika soli aiz pjedestāla – 4. vietā, kamēr Jēkabs ierindojās 15. vietā.

Uzskatu, ka svētdienas sacensības aizvadīju neslikti, jo pirms sacensībām biju veicis tikai vienu treniņu uz motocikla. Pirmais brauciens iesākās viduvēji, jo starts nesanāca pārāk veiksmīgi. Savā klasē startā atrados 4. vietā, ātri tiku garām un ķēru rokā jau 3. vietas braucēju. Pietuvojoties 3. vietās sportistam, ilgi nācās braukt aiz viņa, jo nebija iespējas, kur veikt apdzīšanas manevru. Vienā no līkumiem vēlējos apdzīt pa ārmalu, bet smiltis tur bija sadzītas tik biezā slāni, ka piedzīvoju kritienu. Braucienu atsāku atrodoties 6. vietā, bet līdz brauciena beigām tiku atpakaļ jau līdz 4. vietai. 2. braucienā starts arī sanāca viduvējš - startā biju 3. vietā, tā arī nobraucu līdz brauciena beigām. Bija iespēja apdzīt priekšā braucošo sportistu, bet fiziskā forma un pārplēstās tulznas brauciena laikā lika par sevi manīt. Kopvērtējumā ierindojos 4. vietā, no 3. vietas atpaliekot 2 punktus.” stāsta Kristers.

Nākamās sacensības komandas sportistiem norisināsies 20. aprīlī Pilsblīdenē, kur tiks tiks dots starts Nacionālā Kausa čempionātam, savukārt 21. aprīlī mazie kvadraciklu braucēji dosies uz Vāciju, kur startēs Eiropas meistarsacīkstēs Quad Kids.

Tiekamies trasē!

09.04.2019