Ar Nacionālā Kausa 1. posmu atklāta Latvijas motokrosa 2019. gada sezona

Aizvadītajā sestdienā ar Nacionālā Kausa 1. posmu Pilsblīdenē tika dots starts Latvijas motokrosa sezonai. Sacensības pulcēja vairāk kā 200 dalībnieku, kuru vidū arī divi mūsu komandas sportisti – Ričards Birģelis un Ansis Anševics.

 

Gan Ričards, gan Ansis rīta kvalifikācijā uzrādīja pietiekami ātru rezultātu, lai startētu B grupā. Starp 33 sportistiem grupā, Ričardam finišu izdevās sasniegt 18. vietā, savukārt smagu kritienu braucienā sākumā piedzīvoja Ansis, kurš, neskatoties uz sāpēm, turpināja braucienu līdz pat tā beigām.

Startēju Nacionālajā Kausā, kur atklāju savu 2019. gada motokrosa sezonu. Viss, kas sacensībās izdevās bija kvalifikācijas 2. grupā uzrādītais 2. ātrākais laiks, kā rezultātā kvalificējos startiem B grupā. 1. brauciena pirmajā aplī sanāca smagi nokrist un traumēt galvu, kā rezultātā nevarēju vairs pabraukt visu atlikušo dienu. Tagad laiks atpūsties un tiekamies Aizputē!” stāsta Ansis.

Otrajā braucienā Ričardam izdevās uzlabot savu rezultātu finišējot 16. vietā, kas dienas kopsummā viņu ierindoja 17. vietā.

Šī sezona man iesākā ne tā kā bija plānots. Jauns motocikls, fiziski grūta trase un rokas ‘piedzina’ jau pirmajās minūtēs, kas lika saprast, ka vēl jāpiestrādā pie fiziskās formas un jāpamoka sevi vairāk gan fiziskajos treniņos, gan treniņos ar motociklu,” atzīst Ričards. „Lai arī sacensībās nepiedzīvoju kritienus, ar savu rezultātu neesmu apmierināts un nākamajā posmā ceru būt stiprāks un savu rezultātu uzlabot.

Nākamā iespēja puišiem sevi pierādīt no jauna būs jau šajā nedēļas nogalē Aizputē, kur sestdien norisināsies Latvijas Jauniešu un Amatieru čempionāta 1. posms, bet svētdien – Latvijas čempionāta atklājošais posms. Aizputē puišiem pievienosies arī pārējais komandas sastāvs.

Tiekamies trasē!

Toms PaipalsFoto: Toms Paipals

23.04.2019