Ar lietu un dubļiem Viļakā

Kamēr Rīgā tika izdejotas dejas un izdziedātas dziesmas, tikmēr Viļakā ar pilnu jaudu rūca motocikli un svilpoja vējš, aizvadot Latvijas un Igaunijas čempionāta posmu motokrosā.

 


7. jūlijā Viļakā norisinājās Latvijas čempionāta posms Q OPEN un B/V OPEN klasēm, kamēr pārējo klašu sportisti cīnījās par svarīgiem kopvērtējuma punktiem Latvijas Amatieru un Junioru čempionāta ieskaitēs. Pašā mazākajā, Q50R klasē, godpilno 3. vietu divu braucienu summā izcīnīja Roberts Valdmanis. Q50 klasē pārliecinoša uzvara Kārlim Straubergam, bet viņa komandas biedram Artūram Šneideram – 3. vieta. Teicams sniegums Viļakā arī Martinam Puhaļsikim, kurš kāpa uz pjedestāla otrā pakāpiena Q70 klasē.

 

Ne visai patīkams pārsteigums Viļakā bija milzīgais vējš un stiprās lietusgāzes, kas būtiski ietekmēja vairāku sportistu, arī no mūsu komandas, izvēli doties pie starta barjeras uz otrajiem finālbraucieniem. Spītējot laikapstākļiem, dubļu vannu izbaudīja Jānis Kirilko, divu braucienu summā izcīnot 3. vietu Q Veterānu klases kopvērtējumā.

 

Tuvojoties dienas noslēgumam, lietus nemitējās un trases segums tika izbojāts vēl vairāk, līdz ar ko tika pieņemts lēmums vairākām klasēm otros finālbraucienus atcelt. Līdz ar to pēc viena brauciena rezultātiem Reinis Bicāns izcīnīja 2. vietu Q Amatieru klasē, ierindojoties 9. pozīcijā starp Q OPEN klases pārstāvjiem. Vienu braucienu aizvadīja arī B/V Veterānu klases ekipāža Kaspars Tučis & Oskars Kuzņecovs, izcīnot 3. vietu. Dubļainās sacensības Viļakā aizvadīja arī Kristaps Rozenbergs ar Lotāru Aleksejevu, kuriem 11. vieta B/V OPEN klasē.

 

Tiekamies trasē!

12.07.2018