Aizvadīta jau 46. Vaidavas Kausa izcīņa, kā arī otrais Latvijas čempionāta posms šosezon

Aizvadītajā svētdienā, Apes mototrasē, jau 46. reizi norisinājās Vaidavas Kausa izcīņa motokrosā. Paralēli šīm sacensībām Apē norisinājās arī otrais Latvijas un Igaunijas čempionāta posms. Uz Vidzemes tālieni bija devušies arī mūsu komandas sportisti – Ansis Anševics un blakusvāģu ekipāža – Jānis Sedlenieks un Ģirts Indrijaitis.

 

Ansim šīs jau bija sezonas trešās sacensības un Apē Ansis startēja MX Junioru 4T klasē. Gluži kā Ainažu posmā, arī šoreiz Ansis abos braucienos izcīnīja 5. vietu savā klasē, kas dienas kopvērtējumā rezultējās ar  5. vietu.

Ar sacensībām esmu daļēji apmierināts, jo 1. braucienā bija neliela tehniska ķibele, kas liedza konkurēt ar atrākajiem braucējiem.  Japiestrādā pie starta , kā arī agresīvāk jabrauc pirmie apļi. Sezonas kopvērtējumā pēc aizvadītiem 2 posmiem atrodos 2. vietā.” stāsta Ansis.

Savukārt savas pirmās sacensības šosezon aizvadīja mūsu komandas jaunpienācēji – Jānis Sedlenieks un Ģirts Indrijaitis. Pirmā brauciena startā starp 24 ekipāžām puišiem izdevās ierindoties 13. pozīcijā, bet pēc atkārtota brauciena starta braucienu nācās uzsākt no 18. pozīcijas. Finišā tomēr izdevās izcīnīt 15. pozīciju. Otrajā braucienā rezultātu izdevās uzlabot – 13. vieta, kas dienas kopsummā atnesa 12. vietu.

Apē mums bija pirmās sacensības šosezon. Nelutināja ne laikapstākļi, ne trases stāvoklis. Trase bija viltīga un fiziski smaga. Ar rezultātu neesam apmierināti, jo abos braucienos saskārāmies ar tehniskām ķibelēm.” par sezonas pirmo startu saka Ģirts.

Motokrosa sezona iesākusies ar pilnu jaudu un nākamās sacensības jau šajā nedēļas nogalē Saldū, kur norisināsies otrais Latvijas Nacionālā Kausa posms.

Tiekamies trasē!

 

Foto: xtremaris

08.05.2019